Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nutka Café i Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA - warto odwiedzić na warszawskiej Woli 0
Nutka Café i Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA - warto odwiedzić na warszawskiej Woli

W Nutka Café spędzicie czas w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Tu działa Klub Edukacji Muzycznej, którego wykwalifikowana kadra umuzykalnia maluszki na tzw. gordonkach – już od 6. miesiąca życia.
Zajęcia gordonowskie to umuzykalnianie prowadzone wg teorii E. E. Gordona dla dzieci od 6 do 36 miesięcy. Umuzykalnianie tą metodą we wczesnym okresie życia dziecka wspomaga naturalny proces rozumienia muzyki, ułatwia tworzenie oraz improwizowanie, stymuluje wszechstronny rozwój i pobudza zdolność komunikowania.

Dla większych dzieci przeznaczone są zajęcia popołudniowe w przedszkolu muzycznym oraz indywidualne lekcje gry na instrumentach (fortepian, gitara, skrzypce). To zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów. Uczeń – poza wydobywaniem dźwięku z instrumentu – uczy się czytania nut, rozpoznawania wartości rytmicznych, poznaje podstawowe zagadnienia z teorii muzyki. Na koniec semestrów pojawia się przed publicznością na pierwszych koncertach.

To również miejsce, gdzie możecie udać się na zajęcia z baletu dla przedszkolaków. Rozwijają naturalną spontaniczną potrzebę ruchu i tańca. Na rytmice z elementami baletu dzieci uczą się koordynacji ruchu, panowania nad własnym ciałem, płynności ruchów, wdzięku. Mają okazję do improwizacji tanecznej w rytm muzyki. Pod okiem instruktorki biorą udział w zabawach tanecznych – w elfy, tańczące księżniczki, śpiące królewny. Poprzez balet poznają także świat muzyki klasycznej.

Można też śpiewająco nauczyć się tu języków obcych.

Młodzież od 14. roku życia może brać udział w warsztatach teatralnych i wokalnych oraz w indywidualnych lekcjach śpiewu i emisji głosu.

Soboty to okazja do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach familijnych, takich jak Fabryka Cudaków i Śpiewnik Przedszkolaka, a niedziela to czas Kina na Poduchach. 

 

Kawiarnia dla dzieci Nutka Café, Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA

01-434 Warszawa, ul. Obozowa 82A

www.nutkacafe.strefa.pl

www.doremifa.strefa.pl  

 

   

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl