Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kluboksięgarnia.pl zarasza dzieci do pisania o książkach 0

Witamy w Kluboksięgarni.pl - spokojnej wyspie wśród rozbujanych fal Internetu.
Znajdziecie tu książki dla dzieci w wieku szkolnym, ale nie tylko.

Co jakiś czas od strony naszej półki z książkami dobiega szelest, czasem nawet westchnienie - książki chyba tęsknią. Nie mogą doczekać się zabawy i rozpostarcia kartek. Lubią być czytane. Czy znacie dziecko, które lubi czytać książki? A może dopiero będzie chciało zostać Młodym Czytelnikiem? Zachęćcie je do czytania i odkrywania różnych opowieści tak, jak żeglarze odkrywali dawniej nieznane lądy :)

Zapraszamy dzieci (jeśli dorośli mają ochotę - to również ich) aby pisały o książkach, które przeczytały: co im się podobało lub nie, dlaczego, jakie są ich wrażenia i przemyślenia. Przesłane teksty opublikujemy na stronie. Wasi znajomi i inni czytelnicy na pewno chętnie je przeczytają. 

Można zrobić to tak: na stronie kluboksięgarnia.pl odnajdźcie książkę, o której chcecie napisać; na stronie tej książki, pod zdjęciem, jest zakładka OPINIE - tu należy wpisać swoją opinię lub, jeszcze lepiej, recenzję. W polu Twój podpis oprócz imienia lub nick'u (internetowego przezwiska) podajcie również swój wiek (np. Ula, 53 lata, albo Ninka, 9 lat). Jeśli tekst zostanie zaakceptowany i opublikowany - w podpisie na stronie będzie widoczne tylko imię (ew. nick) i wiek autora tekstu.

Do dzieła!

(informacja: przesłanie tekstu oznacza zgodę na publikację; teksty są publikowane nieodpłatnie; tekst może nie zostać opublikowany - decyduje o tym moderator)

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl